Povedali o nás

RECENZIE SPOKOJNÝCH KLIENTOV

Veľmi príjemná a dobrá skúsenosť, môžem vrelo odporučiť. Pekne zariadené priestory a príjemný personál. Mal som problém s nohou, padla mi ťažká platňa z výšky, ktorá mi spôsobila ťažké zranenie a opuch. Absolvoval som laserovú terapiu a už po 3 ošetrení som cítil zmenu k lepšiemu. Môžem len odporučiť 🙂

JAKUB REGINA

Po úraze mi ostali dve vysunuté platničky v chrbtici a oči pre plač. Bolesti, lieky, injekcie a obmedzená chôdza. Po absolvovaní 20 laserov v Therapy House som dnes odišla s úsmevom bez bolestne a bez krívania. Ani ten najlepší sen čo som mala vo svojom živote mi tento pocit šťastia dnes nevyrovná. Ďakujem.

INGRID TAKÁČOVÁ

Od 17. 5. 2023 využívam služby Therapy House v rámci rekonvalescencie po artroskopii kolena. Počas obdobia, ktoré navštevujem Therapy House pociťujem obrovský posun vo funkčnosti kolena, jeho mobilite aj pevnosti.

Po následnej rehabilitácii a laserovej terapii som 30. 6. bola schopná pohybu bez akejkoľvek bolesti, bez ortézy. Fyzioterapeutka ma počas celého procesu dokázala nastaviť a upokojiť aj po psychickej stránke, keďže som mala značné obavy po rôznych skúsenostiach s obdobnými zraneniami ľudí z môjho okolia.

Čo sa týka služieb Therapy House v komplexnom ponímaní, celý personál od recepcie až po samotnú fyzioterapeutku pôsobí naozaj profesionálne, ústretovo a ochotne. Každé sedenie si viem naplánovať podľa mojej potreby a ešte mi k tomu ponúknu aj kávičku. Všetkým, ktorí prispeli akýmkoľvek spôsobom k funkčnosti môjho kolena, patrí veľké ĎAKUJEM.

ZUZANA HANÁKOVÁ

Výborný ľudský a profesionálny prístup. Skvelá terapia s veľmi dobrými výsledkami. Určite odporúčam.

Radim Rehák

Veľká spokojnosť. Profesionálny prístup, ale hlavne odporúčam. Mala som problém zápal (tenisový lakeť) a môžem povedať, že po 8 ošetreniach sa to výrazne zlepšilo. Ďakujem

ANDREA ANDY

Výborná skúsenosť, ochota, profesionalita, liečebný efekt sa dostavil presne ako mi bolo prezentované pri vstupnej konzultácii.

MARTIN BOROVSKÝ

Po operácií s kolenom mi práve na tomto mieste vedeli pomôcť a poradiť. Veľmi odporúčam pre športovcov, ktorých trápia zranenia poprípade sú po operácii.

Veľmi milý personál.

MARKO ZVÁČ

Veľká spokojnosť s poskytovanými službami aj výborným profesionálnym prístupom.

ELEONÓRA KRÁTKA

Mal som problém s pravým ramenom a veľmi mi pomohli, veľmi milí personál a ošetrovateľka, môžem len odporučiť.

ŠTEFAN KOVÁRIK

Mal som bolesti kolena po behaní a lekár mi diagnostikoval opotrebené chrupavky aj meniskus, že už nie je 100% fit a musím povedať, že vďaka laseru som si dal dokopy koleno, zregeneroval a opäť behávam.

VADAS GALAS

Pri natiahnutom hamstringu som absolvoval 8 terapií, určite som pocítil zrýchlený proces liečby.

MARTIN AMBRA

Chodila som sem na laserovú terapiu a veľmi mi to pomohlo aj od bolesti, aj mi to zväčšilo hybnosť kĺbu. Po prvom sedení som cítila jemne zvýšenú citlivosť, čo bolo zrejme zvyšením prekrvenia tkanív. Po druhom sedení prišiel víkend. V nedeľu som sa zobudila a mala som pocit, že sa stal zázrak. Určite odporúčam vyskúšať.

Môžete sa tešiť aj na príjemný personál a krásne priestory. Ja som veľmi spokojná, ako mi laserová terapia pomohla.

DENISA KURUCOVÁ

Webnoviny.sk

Lieky nie sú jedinou formou liečby bolestí chrbtice.

Sme.sk

Tenisový lakeť je nielen ochorenie športovca, ale aj choroba z povolania.

TASR.sk

OTS: Laserovou terapiou proti chorobám z povolania akou je aj syndróm...

RTVS - Dámsky klub

Prvá časť od 13 minúty,
druhá časť od 1 hod 18 minúty.

TV Markíza - Teleráno

Rozhovor o laserovej terapii - od 31. minúty.

TV Markíza - Teleráno súťaž