LASEROVÁ EPILÁCIA

Odstránenie chĺpkov diódovým laserom

Preskúmajte

LASEROVÁ EPILÁCIA

Laserová epilácia je najúčinnejším dlhodobým riešením pre odstraňovanie chĺpkov. Možno ho vykonávať na tvári i na tele.

Na základe klinických štúdií môžete očakávať, že 85% vašich chĺpkov bude natrvalo odstránených v ošetrovanej oblasti už po 6 ošetreniach. Zvyšných 15% chĺpkov sú tenké svetlé chĺpky, ktoré z pravidla nie je vidieť.

Laserová epilácia je ošetrenie, ktoré môže podstúpiť takmer každý, bez ohľadu na farbu kože alebo vek. Existujú však výnimky – klienti, ktorí nesmú liečbu podstúpiť: tehotné ženy, dojčiace ženy, ľudia s cukrovkou, ľudia s anamnézou rakoviny, predovšetkým kože. Taktiež nemôžeme ošetrovať oblasti, kde máte tetovanie alebo oblasti so špecifickými problémami, ako sú vitiligo, herpes atď. Zvážiť musíme aj užívanie fotosenzitívnych liekov. Všetko si spoločne zodpovieme pri vstupnej konzultácii

n67

Ako to funguje

Často kladené otázky

V závislosti od typu chĺpkov a vašej pokožky na ošetrovanej oblasti býva obvykle žiaduce ošetrenie v intervaloch 4 až 12 týždňov. Pre hornú peru je to raz mesačne. Podpazušie, hruď, brucho a chrbát každých 6-8 týždňov. Pre oblasť nôh a bikín je to 8-12 týždňov.

Pretože používame  najmodernejší laser na odstránenie chĺpkov, môžeme ošetriť aj stredné a tmavšie tóny pleti.

Chceli by sme vás požiadať, aby ste 12 až 24 hodín pred ošetrením oblasť oholili. Vyhnite sa prosím chemickým peelingom alebo laserovej exfoliácii, ktorá sa používa na odstránenie odumretých buniek pokožky. Zaistite, aby na pokožke neboli prítomné žiadne zvyšky umelého opálenia. Vyhnite sa nadmernému slnečnému žiareniu na ošetrovanú oblasť najmenej týždeň pred (vrátane solária alebo samoopaľovacích krémov). Pred ošetrením nepoužívajte krémy alebo parfumy na ošetrovanú plochu. Štyri týždne pred laserovým ošetrením nevytrhávajte ani neodstraňujte chĺpky voskom.
V prípade nedostatočného oholenia si účtujeme poplatok vo výške 10 €

Laserová epilácia nie je bolestivejšia než depilácia voskom. Väčšina klientov hovorí, že depilácia voskom je viac bolestivá.

Klienti popísali laserovú epiláciu ako mierne nepohodlnú alebo ako „uštipnutie gumičkou“. Väčšina prípadov, kedy klient pociťuje nadmernú bolesť má iný dôvod (menštruácia, zlé parametre ošetrenia, neohlásený pobyt na slnku).

Bohužiaľ nie. Hoci neexistujú žiadne presvedčivé štúdie, ktoré by preukázali, že je použitie lasera pre tehotné alebo dojčiace ženy nebezpečné, tak ho neodporúčame.

Ženské brazílskej ošetrenie zahŕňa odstránenie všetkých chĺpkov z celej pubické oblasti aj konečníka.

Bohužiaľ svetlé blond, sivé, biele a niektoré typy ryšavých vlasov na ošetrenie nereagujú. Laserové odstránenie chĺpkov nemôže byť v prípade týchto odtieňov použité, pretože nemajú dostatok pigmentu a laser teda nie je schopný tieto svetlé chĺpky odstrániť.

Nie, bohužiaľ cez tetovanie nemožno našu laserovú technológiu využiť. Žiadny laser na trhu estetickej medicíny to nedokáže.

Teraz so Zľavou 20% do konca Februára

Základný cenník laserovej epilácie

  • Vstupná konzultácia 35 €
 6 ošetrení
Medzi obočím 50
Pod bradou 105
Horná pera 115
Brada 125
Bokombrady 140 €
Podbruško (Linea alba) 140 €
Líca 160 €
Bradavky 175 €
Krk – predná časť  225
Krk – zadná časť 225
Podpazušie 265
Bikiny (do plaviek) 275
 1 ošetrenie 6 ošetrení
Zadok 70 € 350
Ramená 70 € 350
Brucho 90 € 450 €
Celá tvár95 € 475 €
Predlaktia98 € 490 €
Hrudník – muži 110 € 550
Brazília (intímne partie) 110 € 550
Chrbát – horná časť 130 € 650 €
Chrbát – dolná časť 130 € 650 €
Celé ruky 155 € 775 €
Predkolenia 165 € 825 €
Stehná 175 € 875 €
Celý chrbát 215 € 1.075 €
Celé nohy 280 € 1.400