ELEMENTS

Nechajte sa rozmaznávať v našom beauty salóne a doprajte si pohodu, relax a krásu v jednom

Salón krásy

Beauty elements

Kaderníctvo

Neustále sa vzdelávame , aby sme vám, našim klientkam, vždy prinášali najnovšie trendy, 100% kvalitu a profesionalitu, ale najmä, aby ste od nás odchádzali spokojné a šťastné, s tým, čo práve VÁM pristane.

Naši odborníci si vás vždy dôkladne vypočujú, pomôžu nájsť najvhodnejší účes. Pre nás jednoznačným cieľom je spokojná a šťastná klientka, preto budeme s vami veľa komunikovať, aby sa vaša predstava s výsledkom zhodovala čo najviac.

Pracujeme so značkami ORIBE, Phillip Martins, Loreal.

Manikúra / Pedikúra

Upravené nechty na rukách a nohách sú dnes už samozrejmou súčasťou sofistikovaného vzhľadu každej ženy a muža. Nechajte sa rozmaznávať v špeciálnom masážnom kresle s colorterapiou pri SPA pedikúre.

Holičstvo / barbier

Pre pánov ponúkame špičkové služby našej barbierky, ktorá Vás ostrihá aj oholí a postará sa o kvalitnú a trendy úpravu Vašej brady. To všetko v príjemnom prostredí a s vynikajúcimi prípravkami American crew.

Cenník kaderníctvo

Pánsky strih komplet
21
umývanie, strihanie, styling, sušenie
Dámsky strih komplet
50
umývanie, regenerácia, strihanie, styling, fúkanie)
Farbenie komplet
od 70

farbenie s 1 tubou farby, umývanie, regenerácia, styling, fúkanie

Farba strih komplet
od 95

farbenie s 1 tubou farby, umývanie, regenerácia, strihanie, styling, fúkanie

Vážení klienti

Na základe opatrení krízového štábu a nariadenia hlavného hygienika SR sme nútení uzavrieť našu prevádzku Therapy House od pondelka 16. 3. 2020 do odvolania.
Klienti, ktorí majú u nás zakúpené a nedočerpané balíčky na laserovú terapiu si ich budú môcť dobrať po otvorení. Všetky nové informácie budeme zverejňovať na našej webstránke.

Ďakujeme Vám všetkým za dôveru a tešíme sa na opätovné stretnutia po skončení tejto mimoriadnej situácie.

S úctou
Tím Therapy House